Meie kogenud rätsepad on võimelised täitma ka kõige keerukamaid ja erilisemaid tellimusi!

Õmbleme peamiselt meeste ja naiste ülerõivaid: smokinguid, frakke, ülikondi, kostüüme, kleite, mantleid. Samas aitame teid igasuguses õmblustöös, näiteks rõivaste parandamisel ja kohendamisel, nööpaukude tegemisel. Teie ülikond võib saada uue välimuse lihtsalt pressideski!

Kangastega varustavad meid maailma tippklassi tootjad: Dormeuil, Loro Piana, Ermenegildo Zegna, Tomas Mason Bespoke, Dugdale Bros & Co, Harrisons of Edinburgh. Muude materjalide hankimiseks teeme koostööd tippfirmadega üle maailma. Samuti teeme tihedat koostööd spetsialiste ettevalmistavate õppeasutustega, osaleme sealsetes hindamiskomisjonides ja aitame praktikakohtadega.


Rätsepaülikond

Rätsepaülikond on kliendi mõõtude järgi tehtud ja käsitööna valmistatud ülikond. Rõiva istuvus on omaette klassist ning räägib kandja maailmavaatest ja maitsemeelest. Rätsepatööd ei tohi segi ajada mõõduülikonnaga ehk kliendi mõõtude järgi tööstuslikult toodetud rõivastega.


Mõõduülikond

Mõõduülikond on kliendi mõõtude ja soovide järgi tehases valmistatud ülikond. See on kauplusest saadava valmistoote ja rätsepatöö vahepealne toode. Sobib juhul, kui toode ei pea olema 100% käsitöö.


Mõõdusärk

Hästi istuv ülikond nõuab ka sobivat särki. Mõõdusärk on kliendi mõõtude järgi valmistatud särk, mis arvestab kliendi eripärasid. Detaile valides tekib päris oma disain. Kuna meie nõuded kvaliteedile on kõrged, siis oleme jäänud koostööd tegema kahe tootjaga. Sveitsi ettevõte Hübschler ning Põhja-Itaalias tegutsev väike-ettevõte. Lisaks keerukama figuuriga särgid valmistame kohapeal käsitööna.


Kirikutekstiilid

Kirikutele on meie eelkäija „Stoola“ valmistanud tooteid juba aastakümneid. Pikaaegse kogemusega rätsepad valmistavad nii luterokke, talaare, sutaane, albasid kui ka stoolasid ja altarikatteid. Samuti saab meilt tellida vaimulike särke.


Ametirõivad

Firmal on pikaajaline kogemus vormirõivaste õmblemisel. Vormi-ja ametirõivaid oleme valmistanud riigiametitele ning mitmetele ettevõtetele ja hotellidele. Kogu meie personal on professionaalne ja kõrge kvalifikatsiooniga.


Aksessuaarid

Valmistame pidulikke käsitöö lipsusid, smokingutele vöösid, kaelarätte, korduvkasutatavaid maske ja palju muud.
J
U
J
U

S
T
J
U
S
T J
U
S
T
4
U
J
U
S J
U
S
T J
U